реклама партнерів:
Головна » 2020 » Серпень » 30 » У Чернігові на будинку невірно встановлено ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
21:12
У Чернігові на будинку невірно встановлено ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
У Чернігові на будинку невірно встановлено ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ У передостанній день літа в Чернігові зафіксовано встановлений на фасаді будинку Державний прапор України, на якому верхня смуга – жовта, а нижня – синя. Тобто, він перевернутий догори ногами.
Як бачимо на цій світлині, такий перевернутий прапор знаходиться прямо над табличкою з написом: «МОЗ України. Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Жіноча консультація №1».
НАГАДУЄМО:
У статті 20 Конституції України «Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України» чітко та однозначно вказано: «Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів».
Українська наука теж це вже давно підтвердила. Так, Андрій ГРЕЧИЛО доктор історичних наук, голова Українського геральдичного товариства, провідний науковий співробітник Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, від імені наукової спільноти однозначно заявив: «Жодних підстав – ні історичних, ні геральдичних, ні вексилологічних – для «перевертання» українського прапора немає. Тому не варто піддаватися на різні провокації. Шануйте національний прапор і не дозволяйте його паплюжити!»

СПОДІВАЄМОСЯ, що сталася прикра помилки з вини якогось неуважного виконавця, а не свідома образа священного національного символу Українського народу, за який впродовж понад 170 років стільки найкращих синів і доньок віддали своє життя.
НА НАШУ ДУМКУ, головне, щоб її оперативно було виправлено, а також це сигнал для розгортання у бюджетних установах неформальної просвітницької роботи щодо Державних символів України, їхньої історії.
ПРОХАННЯ партіям, політикам та їхнім піар-командам: НЕ використовувати цей прикрий факт у виборчій компанії в органи місцевого самоврядування, яка вже набирає обертів.
СУТНІСТЬ державної політики – досягнення позитивного результату на корить Українського народу та його держави, кожної громади, а не дискредитація когось і чогось.

Сергій Бутко,
Український інститут національної пам’ятіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1055 | Теги: Чернігів, прапор | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar