реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 21 » У Чернігові на напівзруйнований гуртожиток накладено арешт
18:22
У Чернігові на напівзруйнований гуртожиток накладено арешт
У Чернігові на напівзруйнований гуртожиток накладено арешт Для проведення об’єктивної будівельно-технічної експертизи будівлі колишнього гуртожитку по вул. Попудренка за поданням слідчого поліції Чернігівської області та погодженням з обласною прокуратурою, Новозаводський районний суд м.Чернігова наклав арешт на вищезазначену будівлю.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 270-1 КК України (умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, якщо воно спричинило майнову шкоду в особливо великому розмірі або загибель людини чи інші тяжкі наслідки) виникла необхідність проведення будівельно-технічної експертизи напівзруйнованої споруди житлового будинку в Чернігові по вул. Попудренка, 16.

Експерти повинні відповісти на ряд запитань, у тому числі і технічного стану будівлі після обвалу. Вціліла частина будинку може пролити світло на відомості про підстави, умови та причини обвалу, встановлення яких має суттєве значення для досудового розслідування. А тому будь-які подальші зміни конструкції вказаної вище будівлі можуть негативно вплинути на встановлення істини у кримінальному провадженні.

В зв’язку з цим, слідчим слідчого управління поліції Чернігівщини було прийняте рішення про накладення на будівлю арешту. Це передбачає заборону її відчуження та розпорядження будь-яким чином, що може привезти до змін в конструкції або її руйнування. Клопотання слідчого підтримав процесуальний керівник - прокурор відділу прокуратури Чернігівської області.

В результаті суд прийняв рішення про накладення арешту на споруду колишнього гуртожитку по вулиці Попудренка, №16 в м. Чернігові, який знаходиться у власності Чернігівської міської ради.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 893 | Теги: суд, гуртожиток, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar