реклама партнерів:
Головна » 2024 » Травень » 22 » У Чернігові на проспекті Левка Лук'яненка, 35 облаштували громадський велопростір
19:46
У Чернігові на проспекті Левка Лук'яненка, 35 облаштували громадський велопростір
У Чернігові на проспекті Левка Лук'яненка, 35 облаштували громадський велопростір Це спільний інфраструктурний проєкт компанії Glovo, ГО «Еко Місто» та Чернігівської міської ради. Сьогодні його презентували мешканцям. Створена інфраструктура для велосипедистів та пішоходів (велодоріжка, велопереїзд, дорожня розмітка), встановлено вело-СТО, облаштовано зону відпочинку з озелененням.
– Важливий для міста проєкт, мова йде про безпеку і комфорт містян. Дуже добре, що під час війни знаходимо можливості реалізовувати такі проєкти і думати про завтрашній день міста, – говорить про реалізацію проєкту в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Олександр Ломако подякував партнерам за реалізацію цього проєкту – компанії Glovo, в особі менеджера зі зв'язків з урядом у Східній Європі та центральній Азії в Glovo Тараса Шевченка, та керівнику ГО «Еко Місто» Сергію Безбородьку. Зазначимо, роботи виконані в межах Меморандуму, підписаного у 2022 році.
– Чому саме Чернігів? Тому що на той момент це було третє місто, яке найбільше постраждало внаслідок бойових дій і ми дуже сильно хотіли допомогти, – каже менеджер зі зв'язків з урядом у Східній Європі та центральній Азії в Glovo Тарас Шевченко.
– Це класний приклад, що можна працювати спільно, – зазначає керівник ГО «Еко Місто» Сергій Безбородько.
Олександр Ломако також звернувся до соціально відповідального бізнесу з пропозицією долучитися до реалізації аналогічних проєктів.
– Синергія громадськості, влади та бізнесу допоможе зробити ці проєкти більш якісними та сучасними. Поява подібних просторів – це про позитивні зміни та розвиток. Це робить Чернігів більш сучасним, безпечним і комфортним, – зазначив в.о. міського голови.
Цим простором опікуватиметься комунальне підприємство «Зеленбуд».

Джерело: пресслужба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1765 | Теги: Чернігів, велопростір | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar