реклама партнерів:
У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів - 6 Жовтня 2020 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2020 » Жовтень » 6 » У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів
20:06
У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів
У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів У Чернігові планують побудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів. Один з них – на Пирогова (перехід на бульвар до дитячого майданчика, який зараз будується), ще 4 – на Масанах, 3 – на вулиці Толстого, на Котляревського біля дев’ятнадцятої школи, на Шерстянці, на Доценка біля дванадцятої школи. Деякі з них постараються зробити ще в цьому році. Про це повідомляє керівник Управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц.

Як відомо, у 2017 році в Чернігові збудували перший підвищений пішохідний перехід біля школи № 3 по вул. Гетьмана Полуботка. І досвід виявився успішним. З одного боку, перед підвищеними переходами автомобілісти змушені пригальмовувати, аби не зашкодити автівці, тож пішоходи мають можливість безпечно перейти вулицю. З іншого боку - для автомобілів, що рухаються, немає ефекту «підстрибування», як у випадку встановлення «лежачих поліцейських».

Тож зараз підвищені переходи у Чернігові вже обладнані на вулицях Шевченка (перехід від скверу Хмельницького до вул. Серьожнікова), Ріпкинській (в районі ЗНЗ № 13), по проспекту Миру (в районі ЗНЗ № 1).

Перш за все, такі переходи будують поблизу навчальних закладів. Адже далеко не всі водії дотримуються правил дорожнього руху й навіть просто – зайвої обережності. Та й дітлахи почасти, захопившись іграми, несподівано вибігають на дорогу. І, як показує досвід, саме підвищений пішохідний перехід дає більший ефект для уникнення негараздів ніж інші перестороги у вигляді встановлення додаткових попереджувальних дорожніх знаків, плакатів та написів.

Тож у Чернігові йдуть на те, щоб у таких місцях будувати переходи більш дорогі та складні в експлуатації, але й більш ефективні для забезпечення безпеки. Адже безпека дітей – пріоритет.

За інф. Управління ЖКГ Чернігіівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 516 | Теги: дитячий майданчик, Чернігів, пішохідні переходи | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar