реклама партнерів:
Головна » 2018 » Липень » 23 » У Чернігові презентували технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС
13:20
У Чернігові презентували технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС
У Чернігові презентували технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС Управління освіти Чернігівської міської ради відвідав керівник інноваційного онлайн-ресурсу YACLASS Валерій Нікітін (Латвія). Він презентував освітянам технологію електронного тестування та генерування завдань з різних шкільних предметів, яка з успіхом апробована в 10-ти європейських країнах.

Інтернет-платформа МІЙКЛАС, що є частиною європейського онлайн-ресурсу YACLASS, відкриває нові сучасні можливості для школярів, вчителів та батьків. Зокрема, дозволяє педагогу економити час при складанні контрольних завдань і одночасно є інструментом для тренування або оцінки знань школярів.

- В основі сервісу лежить технологія генерації значної кількості варіантів для кожного завдання Genexis, завдяки якій вирішується одвічна шкільна проблема зписування. Крім того, учні мають змогу виконувати домашні завдання і проходити тести онлайн з будь-якого пристрою, а також навчатися дистанційно, - зазначив Валерій Нікітін.
- Проект YACLASS визнаний одним з найбільш популярних стартапів в галузі європейської освіти і робить перші кроки в Україні. Чи варто чернігівським школам приєднатися до запровадження технології електронної освіти? Про це директори освітніх закладів радитимуться вже найближчим часом. Цілком можливо, що в місті буде запущено відповідний пілотний проект на 2018-19 навчальний рік, - прокоментував начальник управління освіти Василь Білогура.

За інформацією управління освіти міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 334 | Теги: освіта, Чернігів, YACLASS | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar