реклама партнерів:
Головна » 2023 » Липень » 9 » У Чернігові пройшла презентація книги Надії Кривопиші «Мереживо долі»
08:04
У Чернігові пройшла презентація книги Надії Кривопиші «Мереживо долі»
У Чернігові пройшла презентація книги Надії Кривопиші «Мереживо долі» 29 червня у читальному залі Чернігівської ОУНБ відбулася презентація книги Надії Кривопиші «Мереживо долі».
Щире слово завжди допомагало людям навіть у найскрутніші часи. Поезія, як жива вода, когось надихає, а когось зцілює, спонукає подумати про важливі моменти в житті, допомагає отримати відповідь на головні запитання душі.
У такий непростий час ми запросили користувачів нашої бібліотеки на терапію словом – творчу зустріч з поетесою Надією Кривопишею.
Пані Надія – авторка поетичних збірок на тему духовного розвитку. Її книги для тих, хто бажає мати мир у своїх душах, налаштувати мислення на позитив, позбутися страху, невігластва, пристрастей нашого світу. Творчий доробок Надії Кривопиші зацікавить усіх, хто хоче вчитися жити відповідно до космічних законів.
За фахом пані Надія банківський аналітик, фінансист, ризик-менеджер. Протягом багатьох років займалася збалансованими показниками банківської системи і підприємств.
Новий час та зміни, яких зазнала наша країна за останні роки, внесли корективи у життя людей. У 2016 році Надія Кривопиша почала писати вірші про збалансовану систему показників усередині людини. Ці знання важливі для кожного, бо вони допомагають спрямувати мислення у позитивне русло, знайти джерела натхнення, зрозуміти процеси змін, що відбуваються на планеті.
Поетеса розпочала захід грою на незвичному музичному інструменті, який називається дів’я. Його мелодійне звучання одразу спонукало присутніх переключитися з метушливого повсякдення на спокійний ритм життя, про який ми постійно мріємо. Справжній музичний релакс…
Далі пані Надія розповіла про закони Всесвіту і світобудови, допомогла налаштувати струни душі на гармонійний стан. А потім були вірші з нової збірки «Мереживо долі». У римованих рядках авторка зупинилася на відомих і не завжди дотримуваних нами правилах існування в цьому світі, а також розкрила деякі «таємниці», відомі далеко не всім.

Джерело: chelineКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 3144 | Теги: Чернігівська ОУНБ, Надія Кривопиша, Мереживо долі, книга | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar