реклама партнерів:
Головна » 2018 » Червень » 27 » У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту — воркауту
09:32
У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту — воркауту
У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту — воркауту 30 червня з 12.00 до 16.00 на спортивній площадці Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (м. Чернігів, вул. Козацька, 1-а) будуть проводитися молодіжні змагання з популярного вуличного спорту «воркауту» (початок реєстрації учасників змагань: з 11.00).
У змаганнях візьме участь молодь з Києва, Білої Церкви, Сум, Чернігова, Прилук, Сосниці, Лемешів та інших міст і сіл (віком з 18 до 30 років).

Змагання пройдуть у категоріях: фрістайл, силова категорія, конкурси для глядачів та вболівальників, майстер-клас з воркауту (показові виступи).
Переможці отримають грамоти, вимпели, грамоти, подяки та заохочувальні подарунки.

Спортивні змагання приурочені до Дня Конституції України.

Організатори: Чернігівська обласна організація Народного Руху України, Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух».
Контактна особа: Черняков Сергій Васильович, моб. тел. (050) 768-71-35.

Прес-служба Чернігівської обласної організації НРУ.

Довідка
Воркаут (Street workout) — масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування на турніках, брусах.
Це насамперед популяризація та впровадження здорового способу життя у суспільстві. Воркаут — це найдоступніший і наймасовіший спосіб для фізичної підготовки.Категорія: СПОРТ | Переглядів: 795 | Теги: Народний Рух України, Чернігів, Воркаут, молодь | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar