реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 20 » У Чернігові відкриється Почесне консульство Латвійської Республіки
11:45
У Чернігові відкриється Почесне консульство Латвійської Республіки
У Чернігові відкриється Почесне консульство Латвійської Республіки 25 січня 2015 року в місті Чернігові відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові та Чернігівській області.
В заходах візьме участь Надзвичайний та повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Й.В. пан Юріс Пойканс, Почесний Консул Латвійської Республіки в м. Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова, члени депутатської групи Сейму Латвії з міжпарламентських зв‘язків з Україною та члени депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків з Латвійською Республікою.

Довідка.
Почесний консул Латвійської Республіки в Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова народилася 28 лютого 1983 року. В 2004 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет, магістр економіки підприємства. В 2013 році закінчила Київський національний університет імені Т.Шевченка за спеціальністю «психологія», є аспіранткою кафедри вікової психології. З 2009 року веде активну інвестиційну діяльність в сфері закладів освіти: відкрила мережу дитячих садків, шкіл раннього розвитку та навчальний центр. Куратор культурно-освітнього центру LatviArt. Меценат, благодійник, активно ініціює та підтримує культурні, освітні та благодійні проекти.

Адреса Почесного консульства: м.Чернігів, вул. Горького 23.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 743 | Теги: консульство, Латвія, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar