реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 24 » У Чернігові відновлює роботу цех для плетіння маскувальних сіток
16:59
У Чернігові відновлює роботу цех для плетіння маскувальних сіток
У Чернігові відновлює роботу цех для плетіння маскувальних сіток Уже півтора тижні в приміщенні «Просвіти» за адресою: вул. Хлібопекарська (колишня Воровського), 10 плетуть маскувальні сітки.
За словами Ольги Палькової, координатора цеху експериментального маскування, сітки організовано не плелися в Чернігові майже рік. Багато людей, які цим займалися, змінили місце проживання чи поїхали на заробітки. Плетуть переважно в районних центрах — Козельці, Корюківці, Городні. Наразі Чернігівський осередок плетіння відновлюється, і в цеху чекають на добровольців. Ольга Палькова розповідає, що матеріалів поки що вдосталь (обрізки білого кольору надало одне з чернігівських підприємств, яке займається виготовленням маскувальних халатів). Не вистачає робочих рук та чергових. Потрібна людина, яка б постійно перебувала в центрі. «В ідеалі, ми б хотіли працювати від 9.00 до 20.00 щодня, але поки що працюємо від 14.00 і до пізнього вечора», — додала вона.

До справи намагаються залучити якнайбільше людей. Цими вихідними, наприклад, організували суботник. Під дружні розмови наплели аж 16 кв. м маскувальної сітки. Загалом до центру приходять дві-три людини щодня, а от на вихідних завітало 12. Тому куратори планують і надалі проводити подібні заходи.

У центрі також працюють над виготовленням кікімор. Артем Джек-Курашвілі показав останній прототип. Він виготовлений із джгутової нитки і забезпечує перекриття лише на спині. В умовах степу бійці пересуваються переважно лежачи. Тож стандартні кікімори суттєво ускладнюють рух, чіпляють на себе опале листя та гілки. Натомість варіант чернігівського майстра цю проблему вирішує.

Запропонувати свою допомогу можна за телефонами Центру допомоги «Чернігів»: (093) 343 23 32, (067) 464 35 53, (050) 493 43 53.

Діна ВОНГ, Чернігівські відомостіКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 947 | Теги: Просвіта, маскувальні сітки, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar