21:18 У Чернігові відзначили День українського добровольця | |
12 років тому, 14 березня, на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили 500 бійців Самооборони Майдану. Вони сформували перший добровольчий батальйон, який вирушив на схід України боронити її незалежність. Пам’ять тих, хто змінив цивільне життя на зброю в руках, вшанували сьогодні в Чернігові. Біля меморіального знаку на честь загиблих Героїв біля Катерининської церкви зібралися представники влади, військові та громадськість. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Згадали, зокрема, і двох загиблих уродженців Чернігівщини, Героїв України (посмертно) – сержанта батальйону «Айдар» Олега Міхнюка з Малої Дівиці та капітана Євгена Лоскота з 1-ї Сіверської танкової бригади. Заупокійну літію за полеглими відправив керуючий Чернігівською єпархією Православної Церкви України єпископ Чернігівський і Ніжинський Атноній. Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |



