реклама партнерів:
Головна » 2021 » Липень » 1 » У Чернігові з 1 липня почали працювати інспектори з паркування
20:15
У Чернігові з 1 липня почали працювати інспектори з паркування
У Чернігові з 1 липня почали працювати інспектори з паркування З 1 липня на вулицях Чернігова почали працювати інспектори з паркування відділу контролю за паркуванням управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Відтепер власникам транспортних засобів треба бути більш уважним під час зупинки/стоянки, завжди звертати увагу на розмітку та вимоги дорожніх знаків.

Знак вказує на місце для стоянки, а інформаційна табличка - на спосіб постановки транспортного засобу. Тобто усім мешканцям міста необхідно завжди дотримуватися вимог правил дорожнього руху.

Інспектори проводитимуть роз’яснювальну роботу з мешканцями міста, роздаватимуть інформаційні повідомлення щодо недопущення порушення правил дорожнього руху.

Також нагадуємо, що посадові особи - інспектори з паркування уповноважені:

- від імені виконавчого комітету Чернігівської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і сьомою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладати адміністративні стягнення;

- проводити тимчасове затримання транспортних засобів у випадках, передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно до Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990.

Основна функція інспекторів – не примусова евакуація, а наведення порядку. Засобом впливу буде штраф, але штрафувати будуть не водія, а власника транспортного засобу.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1753 | Теги: паркування, інспектори, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar