реклама партнерів:
Головна » 2019 » November » 19 » У Чернігові збирають інформацію про туристичні об'єкти
12:55
У Чернігові збирають інформацію про туристичні об'єкти
У Чернігові збирають інформацію про туристичні об'єкти Протягом останнього тижня йде активна робота над проєктом управління культури та туризму Чернігівської міської ради щодо створення та упорядкування інформації про туристичні об'єкти Чернігова, повідомляє на сторінці facebook начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин.

Мета проєкту - здійснити максимальний збір інформації про туристичні об'єкти міста ЛЕГЕНД, аби в подальшому спростити процес створення та формування туристичних продуктів.
Вже у грудні місяці "Каталог" буде презентований у електронному варіанті, а на початок туристичного сезону 2020 буде мати й друкований варіант.

Збором відомостей до "Каталогу", за трьома спеціально розробленими анкетами, що перенесені у Google форми, займаються студенти Чернігівського національного технологічного університету за координаторства завідувачки та викладацького складу кафедри маркетингу. Радіємо такій продуктивній співпраці!

Відомості збираються за такими напрямами:
заклади розміщення, харчування та культурні локації міста.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 590 | Теги: Чернігів, туризм, Катерина Литвин | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar