реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 25 » У Гетьманську столицю передано видання Інституту національної пам’яті
16:30
У Гетьманську столицю передано видання Інституту національної пам’яті
У Гетьманську столицю передано видання Інституту національної пам’яті 23 серпня Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин Ніжинського району Чернігівської області отримав видання Українського інституту національної пам’яті.
Примірники комплекту «Артплакати «Визначні діячі Української революції 1917-1921 років», настільного календаря на 2021 рік «Українські жінки ХХ століття», книг «Пам’ять роду» і «Нариси з історії освоєння Південної України XV–XVIII ст.» презентував і передав заповіднику Сергій Бутко, регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області.
Тепер у Батурині є і фотоальбом «Незнаний Донбас» від ГО «Українська Ініціатива».
Представник Інституту разом і Наталія Реброва, генеральна директорка заповіднику, обговорили питання щодо подальшої співпраці.
Після презентації Сергій Бутко взяв участь в урочистій церемонії підняття у Батурині найбільшого на Чернігівщині Державного Прапору України (розмір його полотнища — 4 на 6 метрів, висота флагштоку — 30 метрів), а також в акції «Я — громадянин України».

Сергій Горобець,
Український інститут національної пам’яті


Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1145 | Теги: книги, Інститут національної памяті, Батурин | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar