реклама партнерів:
Головна » 2019 » Листопад » 14 » У Наумівці на Корюківщині місцевий депутат хоче приватизувати людські городи. Сільчани — бунтують
21:21
У Наумівці на Корюківщині місцевий депутат хоче приватизувати людські городи. Сільчани — бунтують
У Наумівці на Корюківщині місцевий депутат хоче приватизувати людські городи. Сільчани — бунтують У Наумівці на Корюківщині люди збурилися через те, що житель Корюківки хоче приватизувати близько 58 гектарів землі, на яких вони роками порали свої городи. Наумівчани хочуть приватизувати свої наділи, але бояться, що містянин їх випередить. Що ж сталося насправді? — розбиралися
susidy.city
Наумівка — село особливе. У багатьох мешканців, зокрема тих, що проживають у багатоквартирних будинках, у центральній частині цього великого населеного пункту — городи за його межами.

Десь ще 1993 року більше півсотні гектарів колгоспної землі роздали людям під сіножаті. З тих пір вони використовували ці ділянки як городи. Наумівці запевняють, що є рішення сільської ради, де вказано, хто користується цими наділами.

Раніше приватизувати ці ділянки не дозволяли, бо вони — за межами села. А тепер, коли дозволили, люди бояться втратити можливість приватизувати городи. Бо з’ясувалося, що їх хоче отримати у власність корюківчанин, місцевий депутат.

Цей чоловік, зі слів сільчан, зібрав достатню кількість заяв від інших громадян, зробив лабораторний аналіз тутешнього ґрунту. І сказав, що вирощуватиме малину й лікарські трави. Та не врахував того, що вже близько тридцяти років місцеві жителі порають тут свої наділи.

А люди не хочуть залишитися «за бортом», тож у вівторок, 12 листопада, організували в Наумівці зустріч. Запросили районну пресу, виконуючу обов’язки старости Наумівського старостинського округу Марію Суху. Прибули й депутати Корюківської міськради — місцева жителька Світлана Симончук (колишній сільський голова) і Максим Станіславський з Корюківки.

Припускають, що таку плутанину спричинило те, що коли їхня громада увійшла до складу Корюківської ОТГ, то саме ці земельні ділянки десь числилися як вільні. Тож хто першим подав документи на їхнє оформлення — той і вважає себе правим.

— Руки не складемо! Напишемо заяви, щоб залишили ці ділянки за нами і дозволили їх приватизувати. Поїдемо на сесію міськради. Хай бажаючі беруть у користування чи власність справді вільні земельні ділянки, а не наші городи! — говорили наумівці.

Сільчани наполягають, що рішення сесії їхньої колишньої сільради про виділення їм тут сінокосів ніхто не скасовував. А тому налаштовані рішуче відстоювати свої наділи.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 495 | Теги: земля, бунт, Наумівка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar