реклама партнерів:
Головна » 2023 » Жовтень » 2 » У Носівці Троїцька церква перейшла до Православної Церкви України
20:07
У Носівці Троїцька церква перейшла до Православної Церкви України
У Носівці Троїцька церква перейшла до Православної Церкви України У Носівці Троїцька церква перейшла до Православної Церкви України і сьогодні ніжинський благочинний о. Сергій Чечин з громадою відслужив перший молебень у храмі українською мовою та представив настоятеля храму о. Юрія.
Одна з ініціаторів переходу громади Тетяна Зезюлькіна повідомила: "На підставі правовстановлюючих документів, витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності, державного реєстру Іпотек та ін., ми сьогодні відправили у церкві службу українською мовою. Церква- тепер наша,українська!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!! Слава носівчанам,які обрали патріотичний шлях життя та Православну Церкву України!!!".
Церкву приватизував був священник московської церкви Михаїл Гулик, а ще в травні промосковські попи проводили велелюдні збори обдурених людей, де присягали у вірності московському патріархату (під вивіскою так званої УПЦ МП) та митрополиту Онуфрію Березовському. Забули, бідаки, що Бог не в силі, а в правді!
Вітаємо носівську громаду у колі канонічної, справжньої української Церкви!

Василь Чепурний
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 3608 | Теги: Носівка, суд, ПЦУ | Рейтинг: 5.0/2
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar