реклама партнерів:
Головна » 2021 » Січень » 19 » У «Новгород-Сіверському лісгоспі» підгодовують диких тварин
18:33
У «Новгород-Сіверському лісгоспі» підгодовують диких тварин
У «Новгород-Сіверському лісгоспі» підгодовують диких тварин З початком холодної зимової пори в мисливських угіддях починає кипіти робота по допомозі диким тваринам. Піклуючись про лісових мешканців, працівники ДП «Новгород-Сіверський лісгосп» постійно проводять ряд заходів по підгодівлі диких тварин.
В обов’язки єгерської служби входить охорона мисливської фауни від браконьєрів, збереження, примноження популяції та підгодівля диких тварин у холодну пору року. На території мисливських угідь існують комплекси для підгодівлі. По всьому лісомисливському господарству створюються солонці та майданчики які допомагають вижити в холодну пору року. Адже при настанні глибокого снігового покриву, а це як правило грудень-березень, дичині потрібно більш інтенсивно поповнювати організм калоріями та мінералами. І саме тоді єгерська служба та лісова охорона викладають заготовлені та закуплені корми до годівниць.
Це той борг, до якого лісова охорона завжди ставиться дуже відповідально.

За інформацією Новгород-Сіверського лісгоспуКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 1970 | Теги: єгері, тварини, Новгород-Сіверський лісгосп | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar