реклама партнерів:
Головна » 2021 » Листопад » 15 » У Прилуках створили 3D-макет Прилуцької козацької фортеці
17:40
У Прилуках створили 3D-макет Прилуцької козацької фортеці
У Прилуках створили 3D-макет Прилуцької козацької фортеці Прилуцьку козацьку фортецю та її архітектуру в 3D форматі відтворили в рамках проекту "Віртуальний тур втраченою прилуцькою фортецею 17-19 ст.", інформує Прилуцький краєзнавчий музей імені Василя Івановича Маслова

Презентація відбулася у режимі Zoom конференції. Її учасниками стали: Агентство з розвитку приватної ініціативи, партнерські тур агенції, музейні заклади, викладачі ЗОШ та ВУЗів міста, учнівські колективи.

Грантовий проєкт "Віртуальний тур втраченою прилуцькою фортецею 17-19 ст." реалізовується Прилуцьким краєзнавчим музеєм у партнерстві з БО "Мистецькі барви" протягом декількох місяців.

Віртуальний тур – це спосіб відтворення (інтерпритації) втраченої історико-культурної спадщини міста – прилуцької козацької фортеці.
Віртуальна мандрівка прилуцькою фортецею є доступною на сайті краєзнавчого музею, у розділі "Проекти", і є загальнодоступною для користувачів.

Крім презентації продукту проекту також висвітили історію прилуцького козацького полку, тематичні настільні календарі та листівки.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 3253 | Теги: фортеця, Прилуки, макет, 3D | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar