реклама партнерів:
Головна » 2019 » November » 30 » «Укрзалізниця» в шість разів скоротила кількість вагонів для транспортування зерна
16:48
«Укрзалізниця» в шість разів скоротила кількість вагонів для транспортування зерна
«Укрзалізниця» в шість разів скоротила кількість вагонів для транспортування зерна На сороковій сесії Ічнянської міської ради, яка відбулася 22 листопада, аграрії району звернулися до депутатів з відкритим листом. Під загрозою вчасне виконання контрактів сільгоспвиробниками через «Укрзалізницю», яка в шість разів скоротила кількість вагонів для транспортування зерна, пише Ічнянська газета "Трудова слава"

У листі-зверненні до міської ради зазначено, що 11 листопада АТ «Укрзалізниця» завершила відбір клієнтів, які матимуть доступ до вантажних перевезень у грудні 2019 року. В результаті закритих торгів 35% перевезень отримала група компаній, яка раніше не перевозила протягом місяця значні обсяги зернових вантажів. В результаті місцеві зерновиробники у грудні 2019 року не зможуть вчасно відвантажити відповідно до контрактів понад 520 000 тонн зерна.
Як результат – штрафи за невиконання форвардних контрактів, плата за зберігання зернових, простій морських суден. А враховуючи ще й падіння цін, зерновиробники не зможуть розрахуватись до кінця року за кредитами та змушені будуть сплатити штрафні санкції фінансовим установам. І це попри те, що з березня 2018 року виробники зерна та координатор ТОВ «Зертек» направляли на «Укрзалізницю» помісячні плани перевезень і просили завчасно повідомити про неможливість їх виконання.
Зважаючи на це, депутати міської ради прийняли рішення звернутися до Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Антимонопольного комітету, комітетів Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, транспорту та інфраструктури щодо оперативного реагування на забезпечення «Укрзалізницею» своєчасного перевезення сільгосппродукції. Щоб виправити ситуацію, необхідно, аби перевізник на грудень надав 324 вагони-зерновози для перевезення зернових зі станції Ічня.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 365 | Теги: Ічня, транспортування, Зерно, Укрзалізниця | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar