реклама партнерів:
Головна » 2010 » Жовтень » 12 » УНП вступилась за «ображених китайців»
19:47
УНП вступилась за «ображених китайців»
УНП вступилась за «ображених китайців» «Користуючись логікою Ганни Герман, другою державною мовою в Україні цілком могла би бути китайська, якою розмовляють майже 1,5 мільярди осіб», – заявив депутат Чернігівської міської ради, голова обласної організації Української народної партії Володимир Ступак, коментуючи ініціативу заступника голови Адміністрації Президента, що в Україні треба ввести три офіційні мови: українську, російську та англійську.
«Діюча влада всіма правдами й неправдами намагається де-юре надати російській мові статус державної, який вона вже має де-факто. Щоб обійти Конституцію України, яка гарантує державний статус лише українській, Партія регіонів вводить нові дублюючі поняття: офіційної, регіональної, мови більшості області тощо», – зауважує член депутат від УНП. Тож, і ініціативу з англійською мовою Ступак вважає нічим іншим, як способом, «прикрившись нею, зробити офіційною російську».

«Для розвитку мови міжнародного вжитку – англійської – не потрібно надавати їй якийсь додатковий державний статус, треба лише інтенсифікувати її вивчення в українських школах: ввести навчання англійської з першого класу та збільшити кількість уроків», – підкреслює політик і наводить приклад Німеччини, де англійською володіє більше 50% громадян, однак вона не має там жодного офіційного статусу.

«Іноземні мови, в тому числі й російську, треба вивчати і знати, однак на державному рівні необхідно забезпечувати функціонування та розвиток української мови – як єдиної державною, історичної, націєутворюючої мови українського народу», – підсумував Володимир Ступак.

Прес-служба Української народної партії
Категорія: Громада та влада | Переглядів: 1191 | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar