реклама партнерів:
Головна » 2018 » Червень » 30 » Усім постраждалим через негоду чернігівцям надається необхідна допомога
19:56
Усім постраждалим через негоду чернігівцям надається необхідна допомога
Усім постраждалим через негоду чернігівцям надається необхідна допомога Наприкінці дня, після вивчення ситуації на місцях у найбільш постраждалих районах міста, комісія з ліквідації надзвичайної ситуації провела друге засідання. Голова комісії, заступник міського голови Андрій Черненко наголосив, що першочергово необхідно вирішити питання надання належної допомоги постраждалим мешканцям міста.

Так, жителі найбільш постраждалих будинків міста, зокрема, по вул. Декабристів, 8 та по вул. Текстильщиків, 23, загалом приблизно 50 осіб, потребують відселення, адже залишатися там небезпечно. Для них терміново знайдені вільні помешкання у гуртожитку Будівельного ліцею по вул. Івана Мазепи,70 та по просп. Перемоги, 183 у будинку «Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2» Чернігівської міської ради.

Андрій Черненко звернувся до присутніх, і принагідно до всіх мешканців міста, із проханням мобілізувати всі сили на допомогу чернігівцям, котрі внаслідок затоплення будинків втратили навіть найнеобхідніші речі: одяг, білизну, не кажучи вже про документи, технічне обладнання та інше.

У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 по просп. Перемоги, 183 відсьогодні організовано збір необхідних речей для дітей різного віку та дорослих. Також, на період відселення постраждалих місто організує їх триразове харчування щодня, яке забезпечить комунальне підприємство «Шкільне».

Крім того, у звільнених будинках буде забезпечена цілодобова охорона порядку силами поліції та муніципальної варти на період приведення до належного стану цих будинків та вивчення ситуації щодо подальшої їх експлуатації.

Також під час наради були визначені місця, які потребують негайного реагування щодо ліквідації наслідків негоди для запобігання нещасних випадків. Для цього, окрім комунальних служб, додатково залучатимуться також місцеві сили Національної гвардії та Залізничного полку.

Довідково:
У Чернігові довжина ливнівок складає приблизно 65 км і покриває орієнтовно 20 % міста, при цьому довжина всіх доріг міста –365 км. Всі ливневі каналізації будувалися понад 30 років і більше, тобто ще за часів радянської влади. Втім, кожного року ливнівки регулярно чистяться за відповідним планом, у першу чергу ті, що найбільше цього потребують.

Проте, пропускна здатність зливової каналізації, звісно, не розрахована на такі природні катаклізми, коли за 1 ніч випадає місячна норма опадів – понад 70 мм. Отже, через великий потік дощової води ливнівки швидко забивалися сміттям, піском, невеликим камінням. Найбільше води збиралося в найнижчих місцях. Наприклад, у Чорториївському яру відбувався водозбір дощової води ледь не з більшої частини міста.

За інформацією управління ЖКГ, ливнева каналізація у місті давно відпрацювала свій термін експлуатації. І така ситуація у всіх містах України, на чому неодноразово наголошував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Але грошей у місцевих бюджетах на її заміну немає. Так, за попередніми розрахунками, щоб замінити лише магістральні комунікації Чернігову потрібно не менше 20 млрд грн.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 419 | Теги: міська рада, Чернігів, опади | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar