реклама партнерів:
Головна » 2022 » Листопад » 1 » В’ячеслав Чаус: Культурний фронт надважливий для нашої перемоги
19:51
В’ячеслав Чаус: Культурний фронт надважливий для нашої перемоги
В’ячеслав Чаус: Культурний фронт надважливий для нашої перемоги Внаслідок військового вторгнення російської федерації в області зруйновано або пошкоджено 69 закладів культури: це музеї, бібліотеки, школи мистецтв та будинки культури. Втім, попри все митці продовжують працювати.

Сьогодні нагальні питання галузі обговорювали на розширеній колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за участі начальника ОВА В’ячеслава Чауса.

«Культурний фронт надважливий для нашої перемоги. Однак, попри величезний потенціал наших митців, цей фронт на Чернігівщині навіть не відкрито», - зауважив В’ячеслав Чаус.

Він принагідно представив зібранню свого радника та очільника Громадської ради «Єдиний мистецький простір» Олександра Лаптія.

«Я - представник акторського мистецтва. Втім, буду радий стати в нагоді у будь-якій іншій сфері. Увійти у курс справ мені допомагає профільний Департамент ОВА. Відкритий до співпраці», - зауважив Олександр Лаптій.

Учасники засідання, як того вимагає процедура, проголосували про присвоєння, підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий аматорський» творчим колективам області. Утім зійшлися на думці, що цю процедуру варто скасувати, відповідні пропозиції будуть готувати до Мінкульту.

Також виникла ідея щодо виявлення та підтримки місцевих талантів, яку можна спробувати втілити до завершення бойових дій в країні.
«Лише незаангажовані погляди та спільна мета дозволять досягнути успіху. Покладаю великі сподівання на новий формат взаємодії», - підсумував В’ячеслав Чаус.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1508 | Теги: Чернігівщина, культура, В’ячеслав Чаус | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar