реклама партнерів:
Головна » 2023 » Березень » 28 » В Ніжині перейменували вулицю на честь загиблого Героя України Олександра Мацієвського
18:22
В Ніжині перейменували вулицю на честь загиблого Героя України Олександра Мацієвського
В Ніжині перейменували вулицю на честь загиблого Героя України Олександра Мацієвського Сьогодні під час сесії Ніжинської міської ради, депутати прийняли рішення про перейменування вулиці 3-й мікрорайон на вулицю імені Олександра Мацієвського – новітнього Героя України, останніми словами якого були «СЛАВА УКРАЇНІ!».
Про це повідомляє міський голова Ніжина Олександр Кодола

О.Мацієвський став уособленням мужності і хоробрості всіх захисників України.
Цьому рішенню передувало наше тривале спілкування з мамою загиблого Героя. Обговорювалися різні варіанти увіковічнення його пам’яті на рівні міста. Одним із варіантів стало перейменування однієї з центральних вулиць міста на честь загиблого.
Протягом минулого року у Ніжині було перейменовано п’ять вулиць на честь загиблих захисників. З огляду на те, що війна триває, і, нажаль, наша громада продовжує втрачати своїх захисників, робочою групою було прийнято рішення призупинити процес перейменування вулиць до закінчення війни.
Проте Олександр Мацієвський є винятком, так як Президент України Володимир Зеленський присвоїв йому звання Герой України (посмертно).
Крім того, на розгляді є ще ряд пропозицій щодо увіковічнення та вшанування пам’яті Героя.
Однією із таких пропозицій є встановлення пам’ятника Мацієвському.
Також найближчим часом фахівці розпочнуть роботу над створенням меморіального комплексу на Алеї Героїв на місцевому кладовищі.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1449 | Теги: дерусифікація, перейменування вулиць, Мацієвський Олександр, Ніжин | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar