реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 27 » Василь Білогура став начальником управління освіти Чернігівської міської ради
19:03
Василь Білогура став начальником управління освіти Чернігівської міської ради
Василь Білогура став начальником управління освіти Чернігівської міської ради Великому освітянському колективу міста Чернігова 26 січня представили нового керівника управління освіти міської ради. Ним став Василь Білогура. Попередньому начальнику управління освіти, який віддав освіті багато років, подякували за роботу на освітянській ниві.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко особисто представив нового керівника. Він зазначив, що освіта це дуже відповідальна ланка, тому найголовнішими завданнями для нового очільника має стати забезпечення якісного навчального процесу, вивчення матеріально-технічного стану навчальних закладів, продовження їх оснащення новітньою технікою.

Василь Білогура подякував міському голові за довіру та запевнив, що зробить все можливе аби забезпечити високий рівень розвитку освіти в місті. Він висловив сподівання, що разом з працівниками галузі вдасться систематизувати і поступово вирішити всі проблеми для того, щоб освітні послуги і заклади міста відповідали не лише державним стандартам, а й вимогам часу.

Відділ зв’язків з громадськістю міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1967 | Теги: Василь Білогура, освіта, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar