реклама партнерів:
Головна » 2020 » Жовтень » 26 » Вибори. У Корюківці перемагає Ратан Ахмедов та "Слуга народу"
18:43
Вибори. У Корюківці перемагає Ратан Ахмедов та "Слуга народу"
Вибори. У Корюківці перемагає Ратан Ахмедов та Вибір зроблено на п’ять років. У Холминській громаді проголосувала більша частина виборців. У Корюківській громаді – майже 43%, пише сайт susidy.city

Керуватимуть двома громадами чоловіки
У Корюківці міським головою має бути Ратан Ахмедов, а в Холмах – селищним головою Василь Чеботарь. За попередніми підрахунками, корюківський міський голова Ратан Ахмедов отримав понад 83% голосів, це свідчить про високу довіру людей. За нього проголосували понад 6 тисяч виборців.

У Холмах найбільше прихильників у місцевого підприємця Василя Чеботаря.

До Корюківської міськради можуть увійти п’ять політичних сил. Найбільше прихильників у «Слуги народу» (майже 45%). У «Рідного дому» - 18%, Радикальної партії – близько 8%, «Нашого краю» - понад 6%, ОПЗЖ – понад 5%.

Схоже, не наберуть необхідні п’ять відсотків «Європейська солідарність», «Батьківщина», «За майбутнє» та інші.

Працює Корюківська районна ТВК
У Корюківці в приміщенні районної ради розмістилася Корюківська районна ТВК, яку очолює Тетяна Штикова. Ця комісія відповідає за проведення виборів до районної ради об’єднаного Корюківського району, до якого входить п’ять дільниць: дві селищні — Холминська й Сосницька та три міські — Корюківська, Менська і Сновська.

Районна ТВК напередодні виборів забезпечувала їх бюлетенями, протоколами та буклетами. А після підрахунку голосів очікує на протоколи по виборах до районної ради.

П’ять запитань від президента
На вулиці під виборчими дільницями стояли люди у спеціальному одязі зі скриньками в руках і пропонували дати відповідь на 5 запитань.
Молодь зазвичай відмовлялася, подекуди й досить агресивно. А літні люди підходили, цікавилися, розмовляли. Вони хочуть бути почутими й щиро вірять у краще майбутнє України.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 930 | Теги: вибори 2020, корюківка, Ратан Ахмедов | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar