реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 26 » Вікторія Апанасенко - нова Княгиня України! Інтерв'ю з переможницею національного конкурсу краси
01:39
Вікторія Апанасенко - нова Княгиня України! Інтерв'ю з переможницею національного конкурсу краси
Вікторія Апанасенко - нова Княгиня України! Інтерв'ю з переможницею національного конкурсу краси Ідеальне поєднання краси та розуму - ось, що я можу сказати про Вікторію Апанасенко – «Княгиню України -2016».
Нещодавно у древньому Чернігові, який є колискою великих князів та княгинь, відбувся фінал XII Національного конкурсу краси «Княгиня України 2016». Серед учасниць було 18 красунь з різноманітних куточків нашої держави. Чернігів представляли троє дівчат — Влада Коробко, Дарина Дуброва та Вікторія Апанасенко. Саме Вікторія і здобула перемогу та отримала корону з рук міського голови Чернігова Владислава Атрошенка.

Дуже радий тому, що наша красуня погодилася на ексклюзивне інтерв’ю, щоб трохи розказати про себе та свої плани на майбутнє.
Спілкуючись із Вікторією, мимоволі забуваєш, що перед тобою «Княгиня України». Жодних ознак «зіркової» хвороби. Найкрасивіша дівчина України, надзвичайно життєрадісна, мила та скромна, з готовністю підтримує розмову.– Вікторія, модельний світ ти освоюєш вже не перший рік. Чого насамперед ти шукаєш у цій професії?
– Я працюю фотомоделлю 6 років. Для мене це більше хобі, ніж основна професійна діяльність. Тому я не шукаю чогось особливого, а просто отримую задоволення від роботи, знайомлюсь з цікавими, талановитими людьми, втілюю в життя різні образи та постійно розвиваюсь в цьому напрямку.

– Я знаю, що це не перша твоя перемога у різноманітних конкурсах
– Брала участь у конкурсах: «Miss Romantik Chernihiv» 2012 (1 місце), «Студ Міс Україна» 2013 (Студ ідеал України 2013), регіональному конкурсі краси «Княгиня Чернігова» 2014 (1 місце), національному конкурсі «Міс Україна» 2015 (представляла місто Чернігів та пройшла у фінал), національному конкурсі краси «Княгиня України» 2016 (1 місце).– А чому вирішила взяти участь і у Національному конкурсі краси «Княгиня України - 2016»? Чи це якийсь абсолютно новий етап у твоєму житті?
– Як я вже казала, в 2014 році я перемогла в регіональному конкурсі. Але у зв'язку з навчанням в університеті я не мала можливості брати участь у національному конкурсі. В цьому році мене запросили взяти участь, я із задоволенням погодилася. Особливо було приємно, але й одночасно відповідально, що конкурс проходив у моєму рідному місті.

– Поділись своїми враженнями від конкурсу. Чого залишилося більше – позитиву чи негативу?
– Враження від конкурсу лише позитивні. Хочеться подякувати організаторам за таке чудове шоу, хореографу за терпіння та постановку виходів на сцені, спонсорам за гарні подарунки, дівчатам за дружню атмосферу та продуктивні репетиції. Особлива подяка – глядачам за їх підтримку.– Які конкурсні завдання були найскладнішими, а які далися найлегше?
Для мене всі завдання не були складними, оскільки я маю певний досвід участі у конкурсах краси.

– Розкажи про атмосферу яка панувала за кулісами конкурсу? Як складалися стосунки між конкурсантками?
– Не дивлячись на те, що всі дівчата мають багато титулів, відчувалось хвилювання. Всі усвідомлювали відповідальність та прагнули максимально гарно представити рідне місто, тому дуже старанно підходили до виконання віх поставлених завдань. Атмосфера була теплою, привітною та дружньою. Дівчата підтримували одна одну.

– Чи присвячуєш комусь конкретно свою перемогу?
– Звичайно. Я присвячую перемогу своїм батькам, бо саме вони завжди підтримують та допомагають мені рухатись вперед. А також моєму улюбленому, рідному місту Чернігову.– Яким був приз за перемогу?
Телевізор ТМ "Saturn", сукня від ТМ «Ricca Sposa», квіти та корона.

– Я знаю що ти навчалася у Національному університеті ім.Т.Шевченка. Чому обрала для здобуття вищої освіти саме цей учбовий заклад? Розкажи про свій фах, будь ласка, чим він цікавий? І чи плануєш працювати за фахом або якимось чином використовувати свої знання у подальшій роботі?
– Влітку цього року я закінчила магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет психології за спеціальністю «Соціальна робота». Я мріяла навчатись у цьому університеті, оскільки мені дуже подобався викладацький склад та рівень підготовки спеціалістів. Мій фах цікавий тим, що він поєднує вивчення багатьох дисциплін, що стосуються нашого суспільства, його оздоровлення, надання допомоги вразливим верствам населення та вирішенням соціальних проблем. Планую подальший розвиток у певних галузях психології.

– Може банально, але все ж запитаю... Красивою, мабуть, мало народитися. Треба її підтримувати. Яких зусиль ти докладаєш?
– Я слідкую за харчуванням, ходжу в тренажерний зал. Особливу увагу приділяю догляду за шкірою та волоссям.

– Скільки часу в добі витрачаєш на догляд за собою, на навчання, на заняття спортом і сон?
– Якщо чесно, то не можу виокремити точну кількість часу на щось конкретне.. Завжди стараюсь раціонально використовувати свій час та встигати зробити всі заплановані справи. Оскільки в мене напружений ритм життя, то не завжди вистачає часу на повноцінний сон.– Ти одна з відомих фотомоделей, в Інстаграмі у тебе майже 60 тисяч підписників. В чому є таких шалений успіх, я ти вважаєш?
– Я не можу назвати це шаленим успіхом. Проте мені приємно, що аудиторії цікаво спостерігати за моїм життям.

– У тебе є смак, ти завжди стильна. Це таке внутрішнє відчуття прекрасного чи є команда, котра в цьому тобі допомагає?
– Дякую за комплімент. Я ще не досягла такого рівня, щоб про мій зовнішній облік піклувалась команда спеціалістів. У моєї мами гарний смак, тому вона інколи допомагає мені у виборі речей.

– А є у тебе речі-табу, які б ніколи не одягнула?
– Я не вдягну ніколи «вульгарні» речі та речі, які мені не личать.– Поділися своїми творчими задумами на найближчий рік. Чого ти очікуєш від 2017 року?
– Творчих задумів та бажань дуже багато, але я не буду деталізувати та все розповідати. 2017 рік – це рік Червоного Вогняного Півня, мій рік за Східним календарем, тому я чекаю особливо яскравих подій, емоцій та нових досягнень.

– А якою бачиш себе через 5 років? Є певні плани?
– Через 5 років сподіваюсь побачити себе в ролі дружини та матері.

– Не можу не повернутися до конкурсу… Ось, цікаво… У тебе є оберіги? Може і на конкурс був підготовлений якісь обереги на щастя?
– Я віруюча людина і тому єдиний мій оберіг – це хрестильний хрестик.

– Які риси характеру ти хотіла б розвинути у собі, а які – по можливості скорегувати, згладити? Чи є люди, особистим прикладом яких ти надихаєшся?
– Я хотіла б стати ще більш організованою, доводити все заплановане до логічного завершення.
Я надихаюсь своїми батьками, дуже їх люблю і вважаю їх гарним прикладом у всьому.

– Ти розмовляєш гарною українською мовою. Ваша родина з Чернігова, ви вдома спілкуєтесь українською?
– Дякую, мені дуже приємно це чути. Моя родина вільно володіє українською мовою.

– Кілька порад для дівчат, що збираються спробувати взяти участь на конкурсі краси? Яких помилок можна уникнути?
– Конкурси краси - це не лише шоу, а захід, що має на меті привернути увагу громадськості на певні соціальні питання та допомогти у вирішенні їх. Конкурсантка повинна бути соціально активна, розумна, наполеглива та цілеспрямована. Потрібно постійно підтримувати себе в гарній фізичній формі та піклуватись про зовнішність. Проте останнє – це далеко не основна складова перемоги на конкурсі. Ми всі чудово розуміємо, що краса – суб’єктивне поняття, а якщо вона ще не підкріплена інтелектом, харизмою та належною поведінкою, то про перемогу і речі не може бути. Дівчина, яка бере відповідальність на себе брати участь у конкурсі краси повинна розуміти, що вона має бути прикладом для інших, мати бездоганну репутацію та гідно представити себе на конкурсі будь-якого рівня. Впевненість у своїх силах, постійна робота над собою і розвиток у всіх сферах, позитивний настрій та спокій – ось основні компоненти для участі у конкурсі. Щодо помилок, то можу виокремити основні, що можуть бути на сцені: відсутність справжньої щирої посмішки, невпевнена постава та сковані рухи, нервове напруження можуть зіграти з вами злий жарт на сцені і не дати гарних результатів.
Будьте собою, мрійте, не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтесь уперед і тоді будь-які ваші цілі та бажання здійсняться!

– Дякую, Вікторія, особисто тобі у новому році бажаю всього самого найкращого! Нехай все заплановане неодмінно здійсниться, а ми, чернігівці - твої земляки, будемо щиро радіти твоїм успіхам!

спілкувався Олександр Майшев,
член Національної спілки журналістів України,
"Європейська Україна"
Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1335 | Теги: Конкурс, КнягиняУкраїни, княгиня, Чернігів, Апанасенко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar