реклама партнерів:
Головна » 2023 » Липень » 12 » «Віртуальний спадок»: на базі Прилуцького краєзнавчого музею стартував новий проєкт
17:43
«Віртуальний спадок»: на базі Прилуцького краєзнавчого музею стартував новий проєкт
«Віртуальний спадок»: на базі Прилуцького краєзнавчого музею стартував новий проєкт Прилуцький краєзнавчий музей стартував щодо реалізіції проєкту «Віртуальний спадок». Ініціатива втілюється за підтримки Українського Культурного Фонду. В рамках проєкту у музеї створять віртуальну екскурсію з аудіо-гідом та 3Д моделями 29 унікальних експонатів.
Про це повідомляє Прилуцький краєзнавчий музей імені В.Маслова.

Музей стартував щодо реалізіції проєкту «Віртуальний спадок», який втілюється за підтримки Українського Культурного Фонду.
Зазначається, що даний проєкт вирішує проблему збереження та доступності локальної спадщини в умовах воєнного стану шляхом створення віртуальної екскурсії Прилуцьким краєзнавчим музеєм.
Основним продуктом «Віртуального спадку» стане віртуальна екскурсія з аудіо-гідом та 3Д моделями 29 унікальних експонатів.
Також в межах проєкту буде виготовлена промоційна продукція – це видання листівок унікальних музейних експонатів з доповненою реальністю та рекламні флайєри. Загальний бюджет проєкту 733 тисячі 17 гривень.
«Реалізація проєкту сприятиме підвищенню спроможності місцевого розвитку культури в умовах збройної агресії з боку Російської Федерації та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів націлених на збереження локальної спадщини», коментують музейники.
Технічні завдання проєкту виконує професійна команда SKEIRON.
Наразі прилуцькі музейники поновлюють та готують експозицію.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 3424 | Теги: Прилуки, , краєзнавчий музей | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar