реклама партнерів:
Головна » 2018 » Квітень » 24 » Владислав Атрошенко доручив розібратися із законністю роботи всіх МАФів
15:10
Владислав Атрошенко доручив розібратися із законністю роботи всіх МАФів
Владислав Атрошенко доручив розібратися із законністю роботи всіх МАФів У Чернігові комунальне підприємство «Муніципальна варта» проведе повну паспортизацію та інвентаризацію малих архітектурних форм (МАФів): які з них працюють з оформленням всіх відповідних документів, а які – ні.

Таке завдання дав сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко начальнику комунального підприємства Віталію Хрустицькому на розширеній міській нараді.

Він також доручив продовжити демонтаж незаконно встановлених гаражів у місті. Якщо минулого року були прибрані 120 таких гаражів, то до плану цього року необхідно включити демонтаж 200 гаражів із дотриманням усіх належних процедур.

- Люди сприймають позитивно цю роботу, розуміють, що це правильний напрямок. І на зустрічі з мешканцями по вул. Рокосовського ми якраз стояли поряд з такими гаражами і люди зверталися з проханням їх прибрати. Тож, треба пришвидшити процес, немає сенсу розтягувати це на 5 років, - сказав міський голова.

До комісії, яка займається питаннями МАФів у місті, рекомендовано включити по одному представнику з кожної депутатської фракції міської ради.

Владислав Атрошенко також порушив питання встановлення кавових апаратів у місті. Процедурно питаннями надання на це дозволів приватним підприємцям повинно займатися комунальне підприємство «Паркування та ринок». До сьогодні ж цим займалися кілька різних підрозділів міської ради. Наприклад, при розміщенні цих автоматів на об’єктах благоустрою (скверах, зупинках тощо) – комісія при КП «Зеленбуд».

Владислав Атрошенко дав завдання з наступного року повністю змінити цю практику:
по-перше, з наступного року наданням таких дозволів має займатися тільки КП «Паркування та ринок».
по-друге, всі місця під їх розміщення мають продаватися на торгах на конкурсних засадах, чи по одному, чи лотами.
втретє, місто визначатиме місця їх розташування.

- функція міської влади - визначити локації, де і скільки повинно бути кавових апаратів і який зовнішній вигляд вони повинні мати. Купуєш місце і ставиш цей апарат, але все має бути прозоро і зрозуміло, - сказав міський голова.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 593 | Теги: Чернігів, Владислав Атрошенко, МАФ | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar