реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 20 » 6 жовтня. Круглий стіл про селянські повстання та діяльність отамана Галаки
11:47
6 жовтня. Круглий стіл про селянські повстання та діяльність отамана Галаки
6 жовтня. Круглий стіл про селянські повстання та діяльність отамана Галаки 6 жовтня 2017 року у м. Чернігів відбудеться круглий стіл на тему «Селянські повстання та діяльність отамана Галаки на півночі Чернігівщини в 1919-1921 рр.: факти, джерела, оцінки».

Круглий стіл присвячений історії селянських антибільшовицьких повстань на Чернігівщині в 1919-1921 роки та, зокрема, діяльності одного з селянських ватажків того періоду – отамана Галаки.

Мета круглого столу: дослідити феномен особистості в історії, зокрема, ким був Галака як історична особистість – народним месником, «польовим командиром», національним героєм чи «кримінальним авторитетом» періоду подій 1919-1921 рр. в Україні.

Місце проведення: м. Чернігів, Проспект Миру, 43. Конференц-зал Сіверського інституту регіональних досліджень.

За підсумками круглого столу в науковому часописі «Сіверянський літопис» планується публікація статей та доповідей (журнал входить до переліку видань, затверджених ДАК МОН).

Робочі мови: українська, білоруська, російська.

Заявка повинна містити коротку інформацію про доповідача (ПІБ, науковий ступінь, наукове звання, організація, контакти) та тему доповіді. Дедлайн 27 вересня.

Запрошення, у разі потреби, буде надіслано додатково.

Заявку для участі надсилати на адреси: veraizhizn@gmail.com ; kondratch@online.ua
Контактні телефони: 095-32-90-996 – Ігор Кондратьєв, 097-7523316 – Віталій ШумилоКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 167 | Теги: Чернігівщина, отаман Галака, селянські повстання | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar