реклама партнерів:
Головна » 2024 » Квітень » 26 » Новий тролейбусний маршрут в Чернігові, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею
20:51
Новий тролейбусний маршрут в Чернігові, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею
Новий тролейбусний маршрут в Чернігові, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею. Відповідні рішення погодили на виконавчому комітеті Чернігівської міської ради 24 квітня.
– Три рішення ми приймаємо. Перше – даємо дозвіл на перерахування коштів на КП «ЧТУ», для того, щоб вони розрахувалися з підприємством за виготовлення тролейбусів. Друге – вносимо зміни до мережі маршрутів міського електричного транспорту. Третє, щоб на цьому маршруті застосувався однаковий тариф, враховуючи, що будемо окрім тролейбусів додавати туди ще й автобуси, – пояснив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Маршрут № 1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» обслуговуватимуть тролейбуси з автономним запасом ходу. Вони курсуватимуть з інтервалом руху у 20 хвилин. Чотири машини придбали коштом міського бюджету у місцевого виробника.
– Щоб зробити 20-хвилинний інтервал, чотирьох тролейбусів недостатньо, тому буде залучатися і автобусний склад. Але тариф буде однаковий на всьому маршруті, незалежно від виду транспорту, – говорить Ломако. – Вважаю, це важливий маршрут для міста. З'єднання Шерстянки та Подусівки з центром та Бобровицею, значно покращить транспортне забезпечення наших мешканців.

За схемою руху цього тролейбусного маршруту буде також облаштовано зупинки громадського транспорту, там, де їх немає. Цим питанням вже займається управління ЖКГ.
Маршрут запрацює як тільки будуть виконані роботи з організації місць для безпечної висадки (посадки) пасажирів зі встановленням відповідних знаків, та за погодження патрульної поліції.
Від кінцевої зупинки «Діагностичний центр»: вул. Шевченка, вул. В. Тарновського, вул. Гетьмана Полуботка, вул. П’ятницька, вул. Київська, вул. І. Мазепи, вул. Любецька, вул. Ріпкинська, вул. Тероборони, вул. Дніпровська, вул. Попова, вул. Ціолковського, вул. Д. Самоквасова, вул. Текстильників до кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка» в прямому напрямку.

Та в зворотному напрямку: від кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка»: вул. Попова, вул. Дніпровська, вул. Тероборони, вул. Ріпкинська, вул. Любецька, вул. І. Мазепи, просп. Миру, просп. Перемоги, вул. О. Молодчого, вул. Шевченка до кінцевої зупинки «Діагностичний центр».

Джерело: пресслужба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1326 | Теги: Чернігів, тролейбусний маршрут, Шерстянка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar