реклама партнерів:
Головна » 2024 » Квітень » 22 » Виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви» в Чернігові
16:47
Виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви» в Чернігові
Виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви» в Чернігові 23 квітня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у приміщенні Колегіуму, на Валу) відкривається виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви».

Марія Рибіна-Ткач народилася 21 листопада 1977 р., м. Чернігів, Україна.
Освіта: 1998 р. — Чернігівська дитяча художня школа.
1993-1998 рр. — Харківське державне художнє училище. Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та кваліфікацію «художник-викладач» за спеціальністю «живопис».
1999-2005 рр. — Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію «мистецтвознавець з образотворчого мистецтва, критик»; диплом спеціаліста.
З 1998 р. працювала художником-живописцем на підприємстві фірми «Поліграфія».
1998 р. прийнята на посаду посаду старшого наукового співробітника відділу українського мистецтва Чернігівського обласного художнього музею. Згодом призначена завідувачкою сектору зарубіжного мистецтва.
За сумісництвом — викладачем у Чернігівській дитячій художній школі.
У 2002-2005 рр. працювала в Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ) на посаді наукового співробітника.
З 2011 р. — викладачем Чернігівської дитячої художньої школи.
У 2012 році призначена на посаду директора Чернігівської дитячої художньої школи.

Мисткиня бере активну участь у виставковій діяльності, презентуючи як творчість учнів художньої школи, так і власні живописні та графічні твори під час міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і проєктів.
В національному заповіднику на виставці акварельного живопису «Прозорі барви»представлено пейзажі виконані на пленері, а також квіткові натюрморти, написані з натури в акварельній техніці по вологому.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1793 | Теги: виставка, Чернігів стародавній, акварель, Рибіна-Ткач Марія | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar