Дата: 19.06.2019 | Розділ:
СОЦІУМ | Перегляди: 696 | Коментарі:
0
Перші два з шести нових тролейбусів, які Чернігів придбав цього року за кошти міського бюджету, вже надійшли до тролейбусного депо. Зараз вони проходять «обкатку» та процедуру реєстрації, а з середини наступного місяця вже вийдуть на лінії. Очікується, що й решта закуплених машин буде поставлена до Чернігівського тролейбусного управління вже до кін...
...
Читати далі »