реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 12 » 13 лютого в Чернігові оголошено Днем жалоби
18:13
13 лютого в Чернігові оголошено Днем жалоби
13 лютого в Чернігові оголошено Днем жалоби Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про оголошення 13 лютого в місті Днем жалоби.

У розпорядженні йдеться: "Для вшанування пам’яті померлого учасника антитерористичної операції Степанця Юрія Вікторовича, сержанта Збройних сил України та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, керуючись статтею 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити у місті Чернігові 13 лютого 2016 року днем жалоби.
2. На знак скорботи за померлим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста.
3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста.
4. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.
5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою".Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 542 | Теги: Ато, день жалоби, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar