Прикордонники Чернігівського загону спільно з представниками митниці в пункті пропуску «Сеньківка» у громадянина Республіки Білорусь виявили раритетні предмети.... ... Читати далі »
Цими вихідними у Чернігові у сквері ім. Б. Хмельницького в рамках культурологічно-просвітницького проекту «ChAC» для всіх чернігівців та гостей міста проведені виставка-презентація, лекторії, майстер-класи, розважальні програми для дітей та багато іншого... ... Читати далі »
8 червня 2018 року у с. Гірка Полонка Луцького району Волинської області відбулося вшанування пам’яті загиблих українців у період Другої світової війни.... ... Читати далі »
З 28 травня до 3 червня п’ятнадцятеро юних митців художньої студії «Степ» із прифронтового міста Мар’їнки, що на Донеччині, перебували в «Соколиному хуторі» у Петрушівці. Вони також побували у заповіднику «Качанівка» та дендропарку Тростянець.... ... Читати далі »
Годування немовлят у парках, - клопотання з такою назвою нещодавно з’явилась на сайті електронних звернень Чернігівської міської ради.... ... Читати далі »
Створення Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії є однією з умов продовження співпраці України та МВФ.... ... Читати далі »
Цього тижня у місцевих ЗМІ Брянської області з’явились повідомлення про наміри змінити карту Росії – повернути Стародубщину до України. При цьому автори цієї ідеї, як визнають самі росіяни, знаходяться не тільки в Україні, а й серед жителів Брянської області.... ... Читати далі »
Сьогодні, 5 червня, на хуторі Обирок Борзнянського району виявили тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника та письменника Леоніда Кантера.... ... Читати далі »