реклама партнерів:
Головна » 2009 » April » 4 » «Чи не призведе Болонський процес до відтоку інтелекту з України?»
11:08
«Чи не призведе Болонський процес до відтоку інтелекту з України?»
«Чи не призведе Болонський процес до відтоку інтелекту з України?» такими були побоювання учасників круглого столу «Болонський процес та наближення до європейських стандартів освіти», що відбувся в читальному залі обласної універсальної бібліотеки імені Короленка.
Учасниками заходу, організованого Сіверським інститутом регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації, Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» стали студенти випускних курсів вузів міста Чернігова, тобто ті, хто найбільше відчуває зміни в освітньому процесі.
В режимі вільного спілкування та дискусії було розглянуто механізми формування спільного європейського освітнього і наукового простору, проаналізовано проблеми розробки єдиних критеріїв і стандартів у цій сфері в масштабах усього континенту, визначено позитиви та негативи впровадження європейської системи освіти на теренах України.
«Болонський процес триває вже 10 років, це достатній час для того, щоб можна було підбивати деякі підсумки і робити висновки про його ефективність та слабкі місця», - підкреслив своєму виступі заступник декана історичного факультету Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Андрій Острянко.
«В середовищі всіх країн спостерігається як негативне так і позитивне ставлення до Болонського процесу, - підсумував заступник директора Чернігівської філії європейського університету Юрій Ткач, - і добре, аби ми змогли взяти все найкраще від європейської освітньої системи».

Людмила Чабак, Сіверський інститут регіональних досліджень.Категорія: Освіта та навчання | Переглядів: 1648 | Теги: болонський процес, фонд Відродження, навчання, Сіверський інститут, освіта | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar