20:47 Шеремет не секретар? | |
![]() ![]() Рішення це було прийняте за позовом депутата міської ради Олександра Тарасовця (БЮТ). Як повідомив сам пан Олександр, на суді його не було, його інтереси представляла довірена особа. З паном Олегом зв’язатися не пощастило. Станом на 15.30 16 червня, він ще перебував у Києві. Куди він вирушив підсилений юристами міськради. Олександр ЯСЕНЧУК, Сіверщина, http://siver.com.ua/news/2009-06-16-2167
| |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |