реклама партнерів:
Головна » 2009 » Серпень » 30 » У Чернігові – 2500 першокласників
20:51
У Чернігові – 2500 першокласників
У Чернігові – 2500 першокласників Дві з половиною тисячі юних чернігівців цього року вперше сядуть за шкільні парти.
Про це повідомив на розширеній нараді начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.
Він зазначив, що це на 250 дітей більше, ніж пішло до першого класу минулого року. Також начальник управління освіти акцентував увагу на стовідсотковому кадровому забезпеченні навчальних закладів міста. "Якісна освіта – це фактор соціальної стабільності та економічного добробуту," – переконаний В.Купріяненко.
Розповідаючи про стан підготовки загальноосвітніх навчальних закладів міста до 2009-2010 навчального року, він, зокрема, зауважив, що це цілий комплекс організаційних, методичних, фінансових проблем, розв'язувати які фахівці управління освіти почали ще навесні. Наразі Володимир Купріяненко запевнив, що до 1 вересня всі школи будуть готові до нового навчального року.
Система освіти Чернігова налічує 54 дошкільні навчальні заклади, 35 шкіл та 3 позашкільні заклади. Майже третина чернігівських шкіл – це заклади нового типу (ліцеї, гімназії, колегіум та інші).

Відділ зв'язків з громадськістю міської радиКатегорія: Освіта та навчання | Переглядів: 1417 | Теги: школа, освіта, першокласники, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar