Дата: Сьогодні | Перегляди: 23 | Коментарі:
0
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв». До церемонії відкриття турніру долучився заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Іван Ващенко....
...
Читати далі »