реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 14 » 25 лютого відбудеться чергова сесія Чернігівської міськради
21:19
25 лютого відбудеться чергова сесія Чернігівської міськради
25 лютого відбудеться чергова сесія Чернігівської міськради На 25 лютого 2016 року запланована чергова сесія Чернігівської міської ради, про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Четверта сесія сьомого скликання розпочнеться о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).
На розгляд сесії вносяться питання:
1. Про Програму утримання місць поховань, догляду та охорони кладовищ міста Чернігова на 2016 рік.
2. Про Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 – 2017 роки.
3. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за 2015 рік.
4. Про Програму комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки.
5. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.
6. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2016 році.
7. Про Звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади
м. Чернігова у 2015 році.
8. Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова обʼєкту соціальної інфраструктури (заклад охорони здоровʼя).
9. Про виконання міського бюджету за 2015 рік.
10. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2015 рік.
11. Про виконання Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2015 рік.
12. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року № 2/VII – 6 “Про міський бюджет на 2016 рік” зі змінами і доповненнями (№3/VII – 12).
13. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 28.12.2015
№ 2/VII – 9 ʺПро структуру виконавчих органів міської радиʺ.
14. Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
15. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
16. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 11 грудня 2015 року № 1/VII – 4 "Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьомого скликання та затвердження його персонального складу".
17. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І.Багряного.
18. Про розірвання угод міста Чернігова з російськими містами-побратимами.
19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва .
20. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
21. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
23. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
24. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «НТ-Грандвіс».
25. Про депутатські запити.
26. Різне.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1048 | Теги: Чернігівська міська рада, депутати | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar