реклама партнерів:
57 кримінальних впроваджень відкрито під час виборчих перегонів у Чернігові - 30 Липня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Липень » 30 » 57 кримінальних впроваджень відкрито під час виборчих перегонів у Чернігові
20:06
57 кримінальних впроваджень відкрито під час виборчих перегонів у Чернігові
57 кримінальних впроваджень відкрито під час виборчих перегонів у Чернігові За період проведення передвиборчої кампанії та виборів до ВРУ по 205 округу у Чернігові відкрито 57 кримінальних проваджень.
37 з них стосуються безпосередньо порушень виборчого законодавства. Зокрема, 18 відкрито за фактом підкупу виборців, п’ять за зверненнями про перешкоджання здійсненню виборчого права та три провадження - про викрадення виборчих бюлетенів.

Так, у день голосування було відкрито 8 кримінальних проваджень, що стосувалися порушень під час проведення голосування.

Шість кримінальних проваджень відкрито за фактами умисного пошкодження майна (агітаційних наметів, стендів), крадіжки (викрадення агітплакатів) та чотири за вчинення хуліганських дій.

В Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про три неправдивих повідомлення про замінування приміщень та про два факти незаконного поводження зі зброєю.
За результатами перевірок – шість кримінальних проваджень було закрито. Матеріали проваджень направлено до органів прокуратури для перевірки законності прийнятих рішень.

За інформацією прес-служби МВС УкраїниКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 680 | Теги: виборчий округ 205, Кримінал, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar