реклама партнерів:
Головна » 2015 » Травень » 6 » 6 травня. Лекція «Тут з’явилась перша чудотворна. Історія та діяльність Єлецького монастиря»
06:00
6 травня. Лекція «Тут з’явилась перша чудотворна. Історія та діяльність Єлецького монастиря»
6 травня. Лекція «Тут з’явилась перша чудотворна. Історія та діяльність Єлецького монастиря» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Тут з’явилась перша чудотворна. Історія та діяльність Єлецького монастиря», яка відбудеться 6 травня, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

Давній переказ про заснування монастиря, записаний в XVII ст. його архімандритом Іоанікієм Голятовським, розповідає: «На том місті монастиря од людей йдучих образ Пресвятої Богородиці променями світлими, як огнем оточений есть видений й знайдений на дереві єловом.» Чудотворну ікону посеред ялинового лісу було знайдено 3 лютого 1060 року. Тоді ж чернігівський князь Святослав Ярославич і наказав на місці явлення ікони заснувати монастир Успіння Божої Матері, який у народі прозвали Єлецьким…

Про унікальний архітектурний монастирський комплекс XI —XVIII ст. — Свято-Успенський Єлецький монастир, розповість старший науковий співробітник відділу наукових досліджень історії печер та пам’яток археології Анатолій Василенко.

Запрошуємо на лекцію всіх бажаючих!

Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 грн.
Телефон для довідок: 64-59-64.

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 825 | Теги: лекція, Єлецький монастир, Чернігів стародавній | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar