реклама партнерів:
Головна » 2015 » Травень » 8 » Аграрії області засіяли більше 75% прогнозованих обсягів ярих культур
15:33
Аграрії області засіяли більше 75% прогнозованих обсягів ярих культур
Аграрії області засіяли більше 75% прогнозованих обсягів ярих культур В області у самому розпалі посівна кампанія. За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, аграрії Чернігівщини продовжують виконання комплексу весняно-польових робіт, зокрема підготовку ґрунту під посів пізніх ярих культур та їх посів, догляд за посівами.
Загалом уже посіяно понад 75% прогнозованих обсягів ярих культур, що перевищує 620 тисяч гектарів. Хлібороби області щоденно засівають по 27-35 тисяч гектарів. Виконано вже заплановані обсяги по раннім зерновим і зернобобовим культурам та цукровому буряку.
На сьогодні товаровиробники продовжують посів зернової кукурудзи (майже 70% площ), соняшнику (98%), сої (35%), а також кормових і овочевих культур (73%). Наприкінці минулого тижня на полях регіону розпочато посів гречки та проса.
Фахівці зазначають, що для завершення посівної господарства області мають достатнє матеріально-технічне забезпечення — насіння ярих зернових і зернобобових культур, мінеральні добрива та пестициди.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ОДАКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 818 | Теги: Чернігівщина, ярові культури, АПК | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar