реклама партнерів:
Анонс. У Ніжині презентують виставку «Українська Друга світова» - 14 Червня 2016 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2016 » Червень » 14 » Анонс. У Ніжині презентують виставку «Українська Друга світова»
20:41
Анонс. У Ніжині презентують виставку «Українська Друга світова»
Анонс. У Ніжині презентують виставку «Українська Друга світова» 15 червня 2016 року у Ніжинській міській центральній бібліотеці відбудеться відкриття виставки «Українська Друга світова», яку створили Український інститут національної пам’яті та Центр досліджень визвольного руху.

Виставка вперше представляє український вимір Другої світової війни. Від 1 вересня 1939 р., коли українці у складі Війська Польського стали до бою з гітлерівськими агресорами, до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією. У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні. І найголовніше: внесок українського народу в перемогу над нацизмом. На всіх фронтах: від Атлантики до Тихого океану.

Організатори експонування у Ніжині: Управління культури і туризму Ніжинської міської ради та Ніжинська міська центральна бібліотека за сприяння Українського інституту національної пам’яті.

Місце проведення: Міська центральна бібліотека за адресою: м. Ніжин, пл. М. Заньковецької, буд. 8, третій поверх.

Початок: о 12:00 15 червня 2016 року.

Сергій Бутко, Український інститут національної пам’ятіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 577 | Теги: Друга світова війна, Ніжин, Сергій Бутко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar