реклама партнерів:
Головна » 2017 » Червень » 28 » Атрошенко взявся за шахрайські схеми чернігівської "Вени"?
09:01
Атрошенко взявся за шахрайські схеми чернігівської "Вени"?
Атрошенко взявся за шахрайські схеми чернігівської Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив терміново з’ясувати, якою буде подальша доля недоїмки з земельного податку від фірми «Вена».
За інформацією податкової, сума недоїмки – 1,4 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

За словами Владислава Атрошенка, місто готове йти назустріч бізнесу в багатьох питаннях, зокрема, встановлювати при обчисленні земельного податку справедливі коефіцієнти залежно від фактичного використання землі. Але підхід буде єдиним до всіх.

«У нас стосунки в місті повинні бути прозорими. Є питання, які я з платником податків можу обговорювати, а є такі, що не можу і не буду», – сказав мер.

Він зауважив, що місто отримує з цього виду податку 150 млн грн на рік.
І вважає, що насправді бізнес також має бути зацікавлений в тому, щоб ці кошти збиралися та вкладалися в розвиток Чернігова. Адже там, де міська інфраструктура не розвивається й місцевість стає депресивною, вартість самого бізнесу знижується. Тоді збитки будуть набагато більшими, ніж та сума, яку бізнесові вдалося зекономити ухиленням від податків.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 729 | Теги: Вана, податки, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar