реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 16 » Автори Чернігівщини мають шанс видати книгу коштом обласного бюджету
19:25
Автори Чернігівщини мають шанс видати книгу коштом обласного бюджету
Автори Чернігівщини мають шанс видати книгу коштом обласного бюджету Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошує про попередній прийом рукописів авторів з Чернігівської області на конкурс для подальшого видання коштом обласного бюджету.

У зв’язку з початком реалізації напряму «Випуск книг місцевих авторів» обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки до 20 березня триватиме прийом рукописів, які претендуватимуть на випуск коштом обласного бюджету у 2016 році.

Впродовж І кварталу 2016 року рукописи будуть винесені на розгляд комісії з питань підтримки місцевого книговидання, яка здійснюватиме їхню оцінку.

Рукописи, визнані найкращими, будуть включені до видавничого плану на 2016 рік та випущені друком накладом від 200 примірників без жодної оплати з боку авторів. На реалізацію цього заходу в обласному бюджеті у поточному році передбачено 100 тисяч грн.

Для участі у конкурсі запрошуємо до 20 березня подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:
— завершений рукопис твору українською мовою у друкованому та електронному вигляді;
— відомості про автора (авторський колектив, упорядника) та контактні дані.

У разі прийняття рішення про необхідність надання додаткових документів (заява, мотиваційний лист тощо), про це буде повідомлено до 5 березня.

Орієнтовна вартість видання запропонованого рукопису не може перевищувати 20 тисяч грн.

Електронні копії усіх книг, які вийдуть коштом обласного бюджету, після публічної презентації друкованого примірника будуть розміщені у вільному доступі на веб-сайті Чернігівської ОДА.

Рукописи приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (вхід з боку скверу ім. Попудренка), к. 2.
Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

Закупівлю послуг з друку книг-переможців попередньо планується здійснити через систему електронних закупівель ProZorro.

Випущені книги будуть передані до бібліотек та навчальних закладів області задля задоволення потреб читачів Чернігівщини; розповсюджуватимуться під час виставок та презентаційних заходів для популяризації літературної сфери області.

Не приймаються заявки від авторів, книги яких видавалися за кошти обласного бюджету у 2014–2015 роках, а також заявки на перевидання творів, які вже виходили друком в Україні, а також будь-які заявки щодо випуску навчальних підручників, посібників, буклетів, бюлетенів, альманахів, періодичних видань.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Валерія Сорокіна за телефоном: (0462) 67-86-94.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 881 | Теги: бюджет, Чернігівщина, книги | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar