реклама партнерів:
Головна » 2021 » Жовтень » 26 » Будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч мешканців Чернігівщини
17:01
Будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч мешканців Чернігівщини
Будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч мешканців Чернігівщини Будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч мешканців регіону передбачено Програмою, яку погодили депутати обласної ради.
Разом з тим, під час сесії депутати схвалили внесення змін до обласних програм, реалізація яких здійснювалася у поточному році та продовжиться у наступні періоди, та затвердили три нові.

Завдяки реалізації прийнятої сьогодні обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки очікується збільшення кількості дітей, охоплених сімейними формами виховання, та розширення мережі сімей патронатних вихователів.

Більшістю голосів народні обранці підтримали обласну Програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Ухвалення цього рішення викликане тим, що в області існує нагальна потреба в додатковому забезпеченні споживачів питною водою у майже п'ятистах населених пунктах Чернігівщини.
Заходами прийнятого документа передбачено будівництво 95 свердловин, глибиною 80-150 метрів (канівсько-бучацький водоносний горизонт), з облаштуванням водорозбірних колонок у сільських та селищних населених пунктах області, які найбільше потерпають в умовах зниження рівня ґрунтових вод.

Виконання Програми передбачається здійснювати у два етапи. На першому етапі (2022–2024 роки) планується будівництво 57 свердловин (з облаштуванням водорозбірних колонок), на другому (2025–2026 роки) – 38-ми.

Орієнтовний обсяг фінансування 95 млн грн, 57 з яких надійдуть з обласного бюджету, а 38 за рахунок місцевих кошторисів громад.

Реалізація Програми дасть можливість забезпечити додатковими обсягами питної води близько 77 тисяч мешканців 95 населених пунктів регіону.

Програма розвитку архівної справи на 2022-2024 роки має на меті збереження документів Національного архівного фонду, їхнє примноження та використання, а також забезпечення подальшого розвитку архівної справи, задоволення соціальних потреб громадян області. Заходами Програми передбачено проведення ремонтних робіт у приміщеннях Державного архіву області, виготовити та встановити стелажне обладнання у приміщенні відділу архіву в м. Ніжині.

Джерело: відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 3079 | Теги: свердловини, питна вода, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar