реклама партнерів:
Головна » 2022 » Квітень » 2 » Чернігів. 38-й день широмасштабної війни
06:42
Чернігів. 38-й день широмасштабної війни
Чернігів. 38-й день широмасштабної війни Прокинулась не від літака чи артилерії. Чернігів заливає дощ. Те, що раніше засмучувало тільки модниць, а котів змушувало згорнутись клубочком, зараз ще одне серйозне випробування для міста.
Перше - значить, сьогодні точно не буде світла. Електрики не зможуть працювати сьогодні, мабуть, і завтра. Так само генератори, що збирали тисячі людей зарядити телефони.
Друге - дощ заливає пошкоджені будинки. Найпекучіше - бібліотека ім. Короленка, де знесло мало не половину даху. Гинуть тисячі книг. Треба б акцію порятунку, але не знаю, чи пустять туди військові. Могли бути нерозірвані вибухові предмети, та й стан пошкодженої будівлі невідомо який. Бачила у вікно світильник, що гойдався на напіввідірваній проводці.
Третє, але найголовніше - заливає окопи. Хлопці, якби ж могли наші серця зігріти вас у тій холоднечі!
Не чути вибухів. Надіюсь, всі вони перекочували разом із мародерами, що поперли на рашу награбоване. Бєлгород горить красиво, місто евакуювали. Хороше файєршоу до дня народження путлєра. Не зупиняйтесь, це має бути всеросійська акція, як хвиля концертів у підтримку війни.
Темрява має відступити!

Надія Тимошенко, ЧернігівПереглядів: 1154 | Теги: бібліотека, Чернігів, дощ, війна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar