реклама партнерів:
Головна » 2022 » Квітень » 8 » Чернігів. 44-й день широкомасштабної війни
14:41
Чернігів. 44-й день широкомасштабної війни
Чернігів. 44-й день широкомасштабної війни У Чернігові тихо. Не можу написати "спокійно". Все більше ознак повернення міста до життя, але неспокій проглядає в усьому.
Поки що звітую за вчорашнє. У весни свої закони, земля зове. Вчора вдалося хоч швидесенько побувати на дачі. Дорога вийшла довша через зруйнований міст, довелося шукати кладку. Хвилин 20 ішла селом, що злилось із Черніговом, але зберегло традиції - чисті вулиці, люди вітаються, місцева балачка, а не "по-городському, па-русскі".
Дісталося й дачам. Моя купи тримається, але ремонту - дешевше купити таку ж. Квіти не постраждали, додаю фото для втіхи. Село досі без світла, сказали чекати ще кілька днів.
Поверталась із добрими людьми на авто. Довелося об'їхати Слободу, Павлівку, Хімволокно. Руйнування жахливі. Те, що знімав Комаров, можна продублювати десятки разів у різних місцях.
Та найбільше вразив "викошений" лісок біля блокпосту. Жодного цілого дерева. А стріляли ж не по деревах! Хлопці, як ви витримали ту навалу?! Це диво, що Чернігів вистояв. І творці цього дива зараз мають спільне ім'я - ЗСУ.
Слава Україні!

Надія Тимошенко, ЧернігівКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1049 | Теги: дача, Чернігів, війна, агресія Росії | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar