реклама партнерів:
Головна » 2022 » Квітень » 9 » Чернігів. 45-й день широкомасштабної війни
07:47
Чернігів. 45-й день широкомасштабної війни
Чернігів. 45-й день широкомасштабної війни Чернігів чемно витримав комендантську годину, зараз підуть перші авто. Їх стало більше, помітно більше. Поділилась враженням із сусідом, а він:"Жаль, таке повітря було чисте. Хай би й далі сиділи там, де були".
Досі "перетравлюю" цю фразу. Під обстрілами у спорожнілому місті очистилось не тільки повітря. Чистими та відкритими стали відносини між людьми. Повертаються люди, додається "шумовиння". Хтось неляканий влаштовує новорічну ілюмінацію в комендантську годину. Хтось розганяє зрадоньку в розподілі гуманітарки. Добре, що вже є що ділити. Коли ми ділили дивом роздобуту хлібину із сусідами, та ще й на кілька днів, не було причини гнати інформаційну хвилю. Не було потреби в політичних дискусіях. Не було публічного побиття камінням "зрадників, що втекли з робочого місця". Особливо, якщо те каміння летить із-за кордону на батька багатодітної сім'ї, що має законне право вивезти дітей в евакуацію.
Люди, та будьте ж людьми! У нас війна із окупантами, а не за те, хто більший чи менший патріот. Перш, ніж кидатись у чергу за гуманітаркою, подумайте, чи справді ви та людина, якій збирали це. Може, то для тих, хто залишився без усього?
Якщо ви не в місті, то вашу турботу про чернігівців не перекладайте на волонтерів. Повірте, більшість із них такі ж люди, як і ви. Тільки кинулися робити те, що було потрібно. Вже працює Нова пошта, знайдіть самостійно необхідні ліки для ваших знайомих замість обзвону всіх волонтерських телефонів у пошуках безкоштовного препарата собівартістю десяток гривень.
Тил не перестає бути запорукою міцності фронту. Хай там не буде причин хвилюватися за нас.
Пильності нам та єднання!
Слава Україні!

Надія Тимошенко, Чернігів
Фото Віктора КошмалаКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1040 | Теги: гуманітарка, Чернігів, війна, волонтери | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar