реклама партнерів:
Головна » 2017 » June » 2 » Чернігів вшанував Любомира Боднарука
11:10
Чернігів вшанував Любомира Боднарука
Чернігів вшанував Любомира Боднарука Теплі очі, приязна посмішка, інтелігентні, вишукані манери – маестро Боднарук. На жаль, вже тільки у пам’яті багатьох тисяч його шанувальників.

Минулого року було названо вулицю його іменем. Колишня Дзержинського тепер вулиця імені Любомира Боднарука.

Любомир Боднарук – хормейстер, музикант, педагог. Заслужений діяч мистецтв України, батько, чоловік, дідусь, друг, патріот. Музичну освіту здобув у Чернівцях та Львові. У 1979 році приїхав до Чернігова сформованим талановитим музикантом. З 96-го року – незмінний очільник і головний диригент Чернігівського хору ім.Бортнянського. Колективу, що за роки свого існування став лауреатом багатьох конкурсів і фестивалів, здобув визнання на міжнародному рівні.

Любомир Боднарук нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Української Держави. Він — заслужений діяч мистецтв України, заслужений працівник культури, Почесний громадянин Чернігова. Це ще не всі регалії, що супроводжують пам’ять маестро.

Любомир Боднарук – патріарх утвердження і популяризації духовної музики. Його пам’яті присвячена і хорова асамблея, що проходила у філармонійному центрі.

Друзі вважають, що Любомир Боднарук головне своє призначення на землі виконав – його вплив на розвиток хорового мистецтва України непересічний. А його дітище – камерний хор — підхопили і втримують сьогодні надійні руки теперішнього очільника – Івана Богданова.

Джерело:Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 711 | Теги: Любомир Боднарук, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar