реклама партнерів:
Головна » 2017 » Червень » 8 » Чернігівщина на виставці «Харківщина: туристичні відкриття»
14:50
Чернігівщина на виставці «Харківщина: туристичні відкриття»
Чернігівщина на виставці «Харківщина: туристичні відкриття» 3 червня у презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохолл» відбулася масштабна виставка «Харківщина: туристичні відкриття». Її організатори: Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Заступник голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев, виступаючи на відкритті виставки, визначив основну її мету: «Сформувати імідж Харківщини як туристично привабливого краю на українському та міжнародному рівнях». Адже регіон багатий на історичні пам’ятки та культурні традиції.

На виставкових стендах були представлені кінно-спортивні, велосипедні, пейнтбольні, байдаркові, повітроплавні клуби, велопрокати, квест-кімнати, розважальні комплекси, готелі: всі ті організації які надають послуги або можуть бути корисними, коли мова заходить про планування активного відпочинку сезону літо - 2017. Цікаві експозиції розгорнули музеї, санаторії, садиби сільського зеленого туризму. Різноманіттям сувенірної продукції здивували майстри народних ремесел.

Були на виставці і гості – делегації з 11 регіонів України приїхали до Харкова, щоб «і себе показати», і побільше дізнатися про туристичну привабливість Харківщини, і знайти ділових партнерів для подальшої роботи та обміну туристами. Зокрема, взяли участь у виставці і Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», який є одним із головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України, а також Мезинський національний природний парк, Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної держадміністрації та чернігівські підприємці. Про пам’ятки архітектури стародавнього міста розповідала завідувач науково-просвітницького відділу заповідника Алла Гаркуша.
Під час ділової зустрічі з керівництвом Харківської облдержадміністрації обговорювалося питання щодо проведення відповідної роботи з керівництвом Укрзалізниці, іншими зацікавленими установами та організаціями про відновлення потягу «Харків – Чернігів» (чи, хоча б, надання щоденних причепних вагонів до одного з потягів), що дало б можливість активізувати обмін туристичними групами між Чернігівщиною та Харківщиною.
Також погоджено питання щодо організації інформаційного туру для туроператорів Харківщини з метою ознайомлення їх з туристично – рекреаційними об’єктами Чернігівської області.

Велика концертна програма за участю колективу барабанщиків, джазових і народних музикантів, мімів, ростових ляльок, розіграшем численних призів, у числі яких були путівки на курорти, екскурсії, знижкові сертифікати, і феєрверком зробили виставку справжнім святом спілкування людей закоханих у туризм!

Для гостей було проведено інфотур «Харківщина. Історія в особистостях, подіях та легендах». Учасники інфотуру відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва», Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, «сільський Ермітаж» – Пархомівський історико-художній музей, садово-парковий комплекс «Наталіївський» та еко-село «Тихий кут». Назва виставки «Харківщина: туристичні відкриття», цілком себе виправдала – туристичні родзинки Харківщини для багатьох гостей виявилися справжнім відкриттям.

За інформацією «Харківщина туристична» та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної держадміністрації.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 624 | Теги: Чернігів стародавній, Харківщина, туризм | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar